Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen képeket csinálnátok?

Milyen képeket csinálnátok?

Figyelt kérdés
Nekem van egy Angol telivérem, húgomnak meg egy shetlandi pónija. Holnap jön egy fotós és lovas képeket csinálunk. Valami jó ötlet?? Persze van pár, de kíváncsi lennék a ti véleményetekre is :)
2017. dec. 28. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
A fotós gondolom ért hozzá hogy milyen ,,pozbol" előnyösebb a lovat fotozni de ha nem akkor baj van.
2017. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A shetit vezessétek be az atv hasa alá :D Ha lenne egy akkora pónim, ami befér a lovam hasa alá, én tuti csinálnék ilyen képet :D

Vagy ha lehet fektetni a telivért, akkor a fenekére rá lehet állítani a pónit, mintha dobogón támaszkodna.

2017. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondolom vannak a fotósnak is ötletei persze, de mondta, h ha van nekunk is akk olyat is csinalunk :) #2 ezek jook :D
2017. dec. 28. 10:32
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Róluk van szó :) <3

2017. dec. 28. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyönyörű paciik😍!!

Hát én olyan képet biztos csináltatnék hogy mindketten ültök a lovon. Vágtázósat is ha van hozzá hely.

2017. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2017. dec. 28. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!