Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a barátotok gépén találnátok egy mappát aminek az lenne a neve, hogy "kur_áim" és tele lenne almappákkal amiben az előző barátnőiről tárolna erotikus képeket, videókat?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 10:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

kérdőre vonnám és valószínűleg szakítanék

az egy dolog hogy ha valaki megtart néhány közös képet, de hogy erotikus képek legyenek a volt barátnőiről egy kur*áim mappában...

na nem, ezt nem nézném el

a másik, ha ők a kur*ái, akkor engem tartana a következőnek? kösz, ilyen kapcsolat nem kéne

2015. jún. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Elég nagy csalódást okozna, és mivel én nem szívesen lennék senkinek sem a kur-vája, véget vetnék a kapcsolatnak.
2015. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Aki az előző barátnőit kurwának nevezi, az téged is annak tekint.
2015. jún. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
44%

Én találtam ilyet, csak "girls" címszó alatt. Nyilván számon kértem, akkor mondta, hogy ezeknek akkor volt jelentősége, mikor az előző barátnője nem akart vele szexelni, csak havonta egyszer, és nem csak azért, hogy kiverje a volt nőkre, hanem ez legalább emlékeztette azokra az időkre, mikor igenis akarták őt... Elég szomorú, szerintem is.


Őszintén szólva, engem annyira nem zavar. Nem maszturbál egyáltalán, ha meg mégis, akkor nem rájuk. Van rólam is néhány ilyen képe, ezt is szerintem elmenti ebbe a mappába, és megfeledkezik róla.


Tulajdonképpen amíg nem nézegeti naponta, és a gép egy elrejtett kis zugában vannak, addig nem tud érdekelni. Főleg, hogy végignéztem párat, nincs okom féltékenységre. Mondjuk, anélkül sincs.


De először kicsit megdöbbentem. Bár akkor sem fájt igazán. Igazán letörölhette volna. De úgy érzem, annyira jelentéktelen, hogy még azt is elfelejti. Ezt nem ő mondta- én gondolom így.

2015. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

1.: megnézném, hogy rólam vannak-e képei, ha küldtem neki, mindet kitörölném, hogy később ne tudja felhasználni ellenem valamire.

2.: azonnal szakítanék

2015. jún. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Törölném:D A kukában is:DD
2015. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A 3-as jól beszél:)
2015. jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
küldj már át pár képet :D
2015. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Biztos vagyok benne, hogy soha nem választanék ENNYIRE rosszul, így ez nem történhet meg (amúgy több szempontból is szakítóok). A cím nélkül kicsit enyhébb a dolog, de akkor is eléggé elbeszélgetnék vele.
2015. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

4-es szerintem elég nagy illúziókba ringatod magad


kérdező: ne küldj neki semmiképpen, és ne hagyd, hogy bármilyen felvételt csináljon rólad.

Én törölném a másik lányok képeit is, mielőtt rosszra tudná felhasználni- egy ismerősömet bezsarolta egy barátja, pedig ott is nagy volt a szerelem.

2015. jún. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!