Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Decathlonos lóápoló szerszámok...

Decathlonos lóápoló szerszámokról vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Általánosságban a decathlonos termékekről is, de leginkább erről szeretnék kérdezni:

[link]

Van valakinek véleménye a márkáról vagy esetleg konkrétan a termékről? Köszönöm előre is a válaszokat, nem szeretném, hogy 2 hét után tönkremenjenek,ezért jobb biztosra menni:)



2017. dec. 29. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! én a Decathlonnak dolgozom külsősként. Ápolócuccokkal nem nagyon lehet mellényúlni, sőt, OSTER cuccokat is árulnak már, ez egy német készítő, extra minőséggel. AMit választottál, a LAMI-CELL is, ez svéd termék, nagyon jók, nem csak pucolóban, de szinte mindenben. Általánosságban... a márkanév tükrözi a minőséget s azt,mire tudod használni. A SCHOOLING termékek szerényebb kivitelűek, mindennapi munkára, használatra tökéletesek, a PADDOCK, PERFORMER, ROMEO meg pl. már szuper minőség, sok terrmék ezekből a termékcsaládokból vetekszik a nagy márkákkal. Persze itt is az a legjobb ha az ember bemegy, kézbe fogja, akkor nem érhet meglepetés :-)
2017. dec. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jók,ugyanolyanok mint más lóápoló eszközök. Őszintén szólva én sokallok 8 ezer forintert egy ilyen táskáért, hiszen nem tartalmaz sokat. Ennyi pénzért illene beletenni olyan vasas kaparót, és néhány gumi vagy műanyag kefét. Én inkább egy külön vászontáskába beleteszem a külön megvett lószerszámokat.
2017. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!