Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miskolcon a Dechathlonon...

Miskolcon a Dechathlonon kívül milyen lovasboltot ajánlotok lovaglónadrág vásárlásra, ahol van választék is, és nem túl drágák a nadrágok? (180cm magas vagyok)

Figyelt kérdés

2017. dec. 31. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal a dechathlonon kívül csak a varázs patkó lovasbolt van semmi más. :/
2018. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, meg az internet, rendelni tudsz máshonnan, meg végesetben a turik maradnak, de az nagyon lutri, hogy találj egy nadrágot, meg még jó is legyen rád.
2018. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
interneten néha kilehet fogni tök jó leárazásokat...a jó múltkor én is rendeltem egy lovagló nadrágot,ami amúgy nem lett volna túl olcsó de így megtudtam rendelni elfogadható áron,szóval nézegess többféle oldalakat hátha :D max ha a méret hibás visszalehet küldeni hogy kicseréljék/levásárold,vagy ha nem akkor esetleg eladhatod valakinek.
2018. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Interneten azért nem szeretnék vásárolni ruhát,mert nem biztos,hogy ami egyik nadrágból xy méretű és jó rám,és ugyanaz a nadrág ha interneten megvásárolom hó lesz e rám

fölöslegesen meg ugye nem szeretnék rendelni

az aranypatkóról én is tudok,voltunk is már ott,nem túl nagy bolt egyébként

2018. jan. 2. 22:23
 5/5 A kérdező kommentje:
*varázspatkó
2018. jan. 2. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!