Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért hazudoznak a lovardák a...

Miért hazudoznak a lovardák a hirdetésekben és miért gondolják, hogy a fizető vendég van értük?

Figyelt kérdés
90% kamuzik. Megnevezések nélkül de Pl hirdetik az oldalukon hogy van bértartási lehetőség,ugró ,dijlovad edző stb. Felhívod akkor már nincs semmilyen edzés ,edző érezni h minél gyorsabban leakar rázni a p.csába. akkor minek írja oda?! Vagy "külün egyéni karamozasi lehetőség is van" mire odamész mar csak közös karámozás,és még lehetne sorolni. És vannak amik elérhetetlenek és egy visszahívasra sem méltatnak a sokadik telefon utan sem . Ezeknek egyiknem sem kell a pénz vagy mindegyik ennyire ostoba?
2018. jan. 8. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felhívtam egyet edzés miatt. Mondta h hívjam vissza. Oké ,visszahívom megint lóf.sz ,ugyanúgy leráz de majd most ő visszahívhatna -e késobb? Mondom hogyne. Ez múlthéten volt ,azóta is hív. Komoly ,bizalomgerjesztő egy edző/lovarda lehet az ilyen. Legtöbb nem akar dolgozni, csak pénzmosoda a lovarda vagy akkora szélhámos kókler hogyha azt szűri le h értesz hozzá inkább leráz mert tudja h úgysem tudna átvagni,lehúzni.
2018. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz egy olyan sportól ami a pénzmosásról szól, beleértve a lovarda üzemeltetését is?
2018. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Végigtelefonáltam ,jártam egy tucat lovardát és mind ilyen tróger kamu szar volt. Szerintem a szarnak az alja amikor dijlovas,ugróedzést,VERSENYló bérlést hirdet a végén kapsz egy 20 éves gebét (ami 10 éve versenyzett) palya közepéről meg egy lovat nem látott,12 éves majom ordibálja "dijlovas" edzés címén 60 percig h ÁTLÓVÁLTÁS,NYOMD LE A SARKAD .
2018. jan. 8. 16:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kell a TE pénzed nekik, az lehet azért, mert nélküled is működik az üzlet(sajnálom, ha ezt fáj hallani). Mivel rengeteg olyan bértartottat találnak, akinek annyi az igénye, hogy a ló ne dögöljön meg, és amikor évente 4X meglátogatják, akkor simogatható állapotban legyen. Az ő igényeiket értelemszerűen könnyebb kiszolgálni, mint azt, hogy legyen tisztaság, rend, szuper edző, és egyéni legelős tartás. Ez nem ostobaság! Sok mindennek elmondhatod a hozzáállásukat, de nem ostoba.
2018. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja,hát ha te ennyire hülye vagy h kifizetsz havi 80 ezret és cserébe semmi igényed nincs csak "ne dögöljön éhen a ló" akkor te is egy igazi ostoba veréb vagy,vagy csak álszent és teszed itt a fejet,de te borogatnál elsőnek asztalt ha veled csinálnák. Vagy te is egy lehúzós lovardavezető vagy?
2018. jan. 10. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

"Ha nem kell a TE pénzed nekik, az lehet azért, mert nélküled is működik az üzlet(sajnálom, ha ezt fáj hallani). "


Ha ez a primitív felfogás van érvényben akkor ennyi erővel be is lehet csukni a boltot,ha mindenkihez ilyen a hozzáállás akkor nem kell szolgáltatást létrehozni(igen ez egy szolgáltatás a lovarda részéről) . ez kb olyan h a boltban nem szolgálnak ki mert nem kell a TE pénzed ,az előtted vásárló már vásárolt és bőven megélnek abból is... Idióta,primitív üzletpolitika. Te szimplán hülye vagy,esetleg te is ilyen hazug ,lehúzós tróger vagy. Aztán ezek sírnak ha kiürülnek a bokszok és már lovász sem megy oda napi 10 rongyért sem a végén a cigánytelepre.

2018. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig bizony ez a helyzet, akkor is ha nem tetszik. Nem gondolom, hogy ostoba lenne a lovardatulajdonos, legfeljebb nem etikus.

Igen, én is egy "lehúzós lovarda tulajdonos" vagyok. Mégsem én fröcsögök felháborodva, és nem hibáztatok másokat, ha nem megy valami. Az a helyzet, hogy látom a lótartókat a másik oldalról is. Vannak az elégedett lótartóim, akik megbíznak a szakmaiságomban (szerencsére ők vannak többen), és vannak a nehezebb esetek, akik nehezményezik, hogy esetleg nem veszem fel mindig a telefont, és más lovakkal együtt karámozom a lovát. Ha ostobának tartatok azért, mert a saját és a többi lótartóm nyugalmát keresem, és nem tűrök meg mindenkit a lovardában, akkor köpködjetek csak tovább. Nem látom ilyen borúsan a helyzetet, lótartóként is nagyjából elégedett voltam a lovardáimmal, és most tulajdonosként sem gondolom hogy bárkit át akarnék verni.

2018. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak épp az a gond,hogy nem mindenki ilyen a lovardatulajdonosok közül.
2018. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilán, de 90% nagyon erős túlzás.
2018. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!