Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovas hirdetésekben ez mit...

A lovas hirdetésekben ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Több angol lovas álláshirdetésben is láttam már, hogy a munka típusaként working student van megadva. Ez konkrétan milyen munkakört takar: lovaglást vagy csak lóápolást? Vagy mindig mást? Ez olyan diákmunka típusú(vagyis kevesebbet fizetnek)?

2014. jan. 2. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
A munkakör abszolút változó, mindig le van írva, hogy mit kell csinálni és hogy mit kapsz érte. Van, ahol "csak" ellátást, van, ahol zsebpénzt is és természetesen oktatást.
2014. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2014. jan. 2. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként gyakorlatot szerezni az egyik legjobb megoldás, ha az ember megengedheti magának, hogy egy ideig ne keressen pénzt. Nagyon nagy istállókhoz be lehet így jutni és ha onnan van referenciád, könnyű tovább lépni és rendes, fizetett álláshoz jutni. Én is szeretném kipróbálni, ha úgy alakul majd, hogy lovasként szeretnék a későbbiekben munkát vállalni.
2014. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem van ismerősöm, aki dolgozott kint skóciában egy ottani "kupec"-nél (bár ott a lókereskedők becsületesek és tényleg jó lovaik vannak). Az volt a dolga, hogy képezze a lovakat és úgy adták el őket. Kapott kaját, szállást és fizetést. Ezen felül fizették az ugróedzéseit és hordták versenyre. Szerintem ez elég korrekt azért...
2014. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak köszönöm a választ, Skóciáról már én is sok jót hallottam.

Én is a gyakorlat miatt szeretnék kimenni, lovagolni is plusz nyelvet gyakorolni. Kedves Valletta, te melyik országba szeretnél menni? Szerinted melyik országba érdemes?

2014. jan. 4. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel angolul beszélek, az Egyesült Királyságba valahová, de sok német hirdetésben is írják, hogy az sem baj, ha csak angolul beszél a jelentkező.


Amiről Jelekh beszél, az viszont szerintem nem working student pozíció, mert ott nemigen kapsz fizetést és ilyen felelősségteljes munkakört. Ha megnézed a yardandgroom-ot, ott láthatod, hogy nagyjából mi a felhozatal, többnyire alacsonyabb pozícióba keresnek kisegítőt, de azért lehet lovagolni is, hiszen azért vagy ott, hogy tanulj.

2014. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jan. 5. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!