Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sátor fedeles építés? Tudnátok...

Sátor fedeles építés? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Lovardánkba szeretnénk építeni egy sátor fedelest, később majd lesz egy szép, nagy de egyenlőre olcsóbb megoldást szeretnénk.Vannak esetleg tapasztalataitok cégekről akik evvel foglalkoznak vagy, hogy hol érdemes ajánlat kérnünk stb. És,hogy kb mennyibe kerülne? Meg a méretét tekintve is, elsőre nem akarunk túl nagyot de mekkora lenne az a méret amibe azért el lehet férni egyszerre több lovasnak is viszonylag kényelmesen?

2018. jan. 14. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek sem olcsóak, meg amit én láttam, az ilyen levegőbefúvásos volt... Nem keveset kellett ríni a lovaknak, amíg nem kaptak agybajt tőle. Szerintem egy könnyű acélszerkezetessel jobban jártok. Ha tető van, meg mondjuk 2m-ig körbeállítjátok bambusszal vagy ezzel a kertbe való gyékénnyel vagy mifranccal, az már nagyon sokat megfog. Méretre a 20*40 a minimum szerintem. Ott két futószáras, vagy 3-4 elfér. Ott már lehet az alap patanyomfigurákat nyomni, néhányat ugrani...
2018. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sátorfedeles is 5 millió körül lesz, de azt talán meg tudjátok oldani engedély nélkül. Egyéb esetben, csak az engedélyeztetésre számolj egy évet és 1,5 -2 m forintot. A 20X40 optimális méret, én dolgoztam 20X30-asban, és 12X40-esben is, mindkettő jobb volt mint a semmi, de az utóbbi volt kényelmesebb nekem. Láttam 10X20 méteren is póniosztályt. Nem hittem hogy elfér, de elfért, igaz én nem próbáltam benne lovagolni. Szerintem a 15X30 ami kicsi, de még elfogadható.
2018. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20x40 és méretben gondolkodnék, viszont ahogy az előző is írta tényleg milliós tétel még g a sátor is. Az se mindegy milyen a ponyva minősége, mert egy uv álló drágább.
2018. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahol én tartom a lovam ott szipla agrofóliás fóliasátor van 18x40m. Szerintem teljesen korrekt. Persze nyáronk icsit meleg lenne, ha bemenne az ember, de akkor ugyebár ott a kinti pálya. mikor a kinti pálya használhatatlan, eső, szél, hideg, akkor felettébb remek.
2018. jan. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!