Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sportpóninak milyen étrendet...

Sportpóninak milyen étrendet állítanátok össze?

Figyelt kérdés
Most csak szénát kap meg ásványi nyalósót,de nagyon lusta a pályán, nem lehet vele normálisan dolgozni. Tudnátok nekem segíteni? Csak normális emberek véleményére vagyok kíváncsi😊
2018. jan. 20. 11:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni hogy minden nap, vagy minden másnap lovagolva van.
2018. jan. 20. 11:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet neki adni nyugodtan zabot vagy bármilyen takarmánymixet, aminek nem túl magas a fehérjetartalma. Hamar megindulnak, úgyhogy csak lassan az adagokkal. Először éppen csak mutatóba, ha nem elég, kicsit többet. Ha elkezd menni, egy fokozattal visszavenni.
2018. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adj neki zabot is, ha lehet roppantva kis vízzel elkeverve. Kezdetnek max egy fél fángli (kőműves kanál) reggel este, aztán meglátom, hogy elég e vagy változtatni kell az adagon. Mi azért adunk roppantott zabot, mert jobban hasznosul. Nem kell úsznia csak annyi víz kell mellé hogy ne legyen száraz.
2018. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én inkább árpára gondoltam mert a zab az nagyon a fejébe ment..agyas lett tőle😁arról mi a véleményetek? Mivel adjam? Vagy még gondoltam a lótápra is(van benne könnyebben emészthető formában árpa meg különböző vitaminok is)..
2018. jan. 20. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!