Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miskolcon vagy a környéken...

Miskolcon vagy a környéken milyen lovardák vannak?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le hogy melyik lovardát ajanljátok és miért meg melyiket nem és az miért nem és hogy mi mennyibe kerül meg esetleg linket is küldhettek:)
2018. jan. 24. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A Hejő parkban láttam és Szirmabesenyőben.
2018. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Görömböly: Hejőmenti lovasklub, Bükkalja lovaskör, Frakas-verem, végállomásnál is van egy lovarda.

Avas: Dante

Szirmabesenyő fele: Balogh-Liget, Gyula farm

Kistokaj: Mogyorósi lovarda, Appel lovaskert.

Illetve van Martintelepen, Ongán, Tiszalúcon, Harsányba, Bükkaranyoson, Hernádkakk felé 2 lovarda is de nem tudom a nevüket régen jártam ott. Van még lovarda csak hirtelen ennyi jutott eszembe.

Amit esetleg nem ajánlom az a dante a többiről megosztó a véleményem. El kell menni megnézegetni mert lehet dicsérném valamelyik helyet és az pont nem jön be neked. A legtöbbnek van honlapja de azon sincs fent minden információ. Sok hely van ahova lehet menni lovagolni csak az nem mindegy hogy neked mik az elvárásaid, milyen szinten akarsz lovagolni stb ugy egyszerűbb lenne a ajánlani helyett. :)

2018. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!