Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan növesszem meg a lovam...

Hogyan növesszem meg a lovam farkát?

Figyelt kérdés
A lovam farka eléggé rövid és ritka is, hogyan tudnám kicsit gyorsabban megnöveszteni? Milyen tápok/vitaminokat kellene adnom, hogy a szőre is szebb legyen? Lenmagot hallottam már az jó lehet ?

2018. jan. 25. 21:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért akarom növeszteni, hogy normálisan nézzen ki és egyforma hosszú legyen mindenhol. Nem úgy hogy az egyik oldalon 10 cm a másokon meg 40 cm.
2018. jan. 25. 21:22
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Igen a lenmag jó és vannak ilyen ló balzsamok is. És én hallottam külön erre való valami vitamin vagy krém de nem tudom a nevét
2018. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha jól tudom a biotinnak is van jótékony hatása a szőrre, bőrre, patára. Olvass utána.
2018. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lenmag abrakba szuper. Ápolásnál érdemes fésű helyett kézzel bontani hogy kevésbé cibáld meg a szőrt; ricinusolajat tudsz venni patikában, masszírozz hetente kb 2x a bőrébe pár cseppet, segíti a szőr növekedését.
2018. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!