Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Túlságosan levágtam a lovam...

Túlságosan levágtam a lovam farkát. Mikor fog visszanőni? És tudok valamit csinálni azért, hogy hamarabb nőjön?

Figyelt kérdés
Ma már ez miatt bőgtem itthon fél óráig. Hogy hogy csinálhattam ilyet. A csánk alatt van kb egy arasznyival, ha csak simán lóg. De ahogy kicsit megemeli, vagy ugye munkánál, a csánk fölé megy jócskán.. Egy az hogy szerintem borzalmasan néz ki. 2. nem is az én lovam, csak béreljuk. 3. A legyeket is így nehezebben tudja elhajtani. 4. most 22.én verseny. Tudok valamit tenni annak érdekében hogy hamarabb visszanőjön? Kap amúgy ilyen kerablolt a patája miatt, az jó a szőrre is meg sörényre. Meg van ez a ricinus olaj, amit emberek használnak. De ugye azt ki kell mosni, összetapad.. Szóval. Nagyon el vagyok keseredve hogy lehettem ilyen hülye. 😔 Mennyi iső múlva fog nőni egy kicsit?
2017. ápr. 13. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem a te lovad akor hogy jut egyáltalán eszedbe levágni a farkából akár 1 centit is?
2017. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*akkor
2017. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondtam az edzőmnek. (akitől béreljük) mondtam neki hogy le kéne vágni mert mar tapossa. (szo szerint) És erre annyit mondott azt csak megfogod és levágod.. Hát ja. De nagyon hülyén érzem magam. Mert ha még a sajátom lenne úgy vagyok vele hogy túléljuk jól van. Na de ez így nagyon zavar engem. 😐
2017. ápr. 13. 13:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi nem fogja zavarni sem az edzőt, sem a lovat. Majd visszanő, ennyi.
2017. ápr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ahogy lelogott neki a foldre, meg mar tovabb is, mert ralepett. Es olyan 20 centit tuti levagtam neki 😕
2017. ápr. 13. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Nalunk az egyik ember egyszer a csanja fole vagta veletlenul a lova farkat. :D Ne torodj vele, majd visszano es legkozelebb figyelsz ra.
2017. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Láttam én már olyan lovat is, aminek konkrétan nem volt farka. Ne aggódj, ennyivel nem tettél márt benne, majd visszanő. Ennyi. Versenyre meg befonod kicsit, aztán annyi.
2017. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Linó03 ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos vagy, hogy ennyire a szívedre veszed, de ne érdekeljen. Az edződ pontosan tudja, hogy mennyire nem egyszerű lószőrt vágni. Nálunk lovardában mindig körülálljuk, aki először nyír sörényt, és vicc tárgya, ha elrontja. Ez ilyen, elsőre senkinek nem megy, ne rágd magad rajta. Amúgy a csánk alatt egy arasszal az nekem nem is tűnik különösebben rövidnek, az enyém nagy szalmában áll, így hogy ne szedje állandóan össze, majdnem olyan rövid szokott lenni.
2017. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De az a legjobb hogy már kb 2015 februárjától van lovam, és már sokszor vágtam le neki belőle (a sajátomnak) és még soha nem rontottam el 😂 most meg az edzőmének persze elrontom.. Amúgy köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 15. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!