Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az ló kínzás ha befonom a ló...

Az ló kínzás ha befonom a ló farkát?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 18:28
1 2
 1/14 anonim válasza:
77%
Nem :D
2017. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem fáj neki és a funkcióját is ellátja vele az után is szóval aligha.
2017. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Persze,hogy az,meg mostanában már a zabla is kínzás...

Nem kínzás,nem is érzi,csak annyi,hogy mikor nyáron sok a légy,akkor jó ha kivan neki engedve,mert azzal tudja hajtani a legyet. De ha pár órára be van neki fonva,nem lesz semmi baja. :)

2017. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak pár óra fonnám be neki hogy utána hullámos legyen
2017. márc. 5. 19:47
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
A patparellibohócok fel fognak jelenteni én már látom !
2017. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen utolsó,ezért írtam példának a zablát is,de le lettem pontozva 😂 Én nagyon ki vagyok akadva azon mikor pl olyan is hallok hogy:jaj szegény ló,húzza a szekeret. (Itt most nem a barna bőrű embertársainkra gondolok ,akik a csont sovány lovakkal húzatják a fával telepakolt szekeret és ütik verik a lovat,mert az tényleg kínzás)

Az a ló még mindig haszonállat és ha normálisan van etetve/tartva meg sem kottyan neki az a kis kocsikázás. Legalább megkeresi a zabra valót. Na de elkanyarodtan az alap kérdéstől.

Kérdező:nyugodtan fondd be,most még úgyse nagyon vannak legyek. Én vizesen szoktam nekik befonni ,estére úgy hagyom,vagy amíg nem teljesen száraz és akkor nagyon szépen benne marad a hullám.

2017. márc. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A pontozásból is jól látszik h ezen az odalon többségben vannak az áltudománnyal rendelkező,lókergető,magukat patparellinek nevező,sportolni tehetségtelen,hobbizni meg buta "lovasok".
2017. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Persze,sokan azt gondolják magukról,hogy profi lovasok,lószakértők,mert heti egyszer kimennek pár órára a lovardába és felülnek a felszerszámozott lóra.

Én lovásznak tanultam,nekem ez a szakmám,itthon is vannak lovaim,de ennek ellenére még mindig van mit tanulnom.

A lovakhoz egy élet is kevés,hogy mindent megtanulj.

2017. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8. Válaszoló! Hogy érted ezt?
2017. márc. 6. 15:28
 10/14 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Szerintem úgy gondolta,ahogy én,csak más megfogalmazásban. De szerintem hasonló a véleményünk a 8assal.
2017. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!