Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti honnan rendeltek felszerelé...

Ti honnan rendeltek felszerelést a lovatoknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Arra lennék kíváncsi, hogy honnan rendeltek, és tudtok e ajánlani boltokat, ahol viszonylag olcsók a dolgok?
2018. jan. 31. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az olcsóság számít akkor decathlon. Ha a minőség vagy a középosztály akkor a horzeban nézz szét.
2018. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Facebookon van egy oldal, az a neve hogy Ló és lovas felszerelés. Egy zölt hátterű lovacska rajz a profilkép. Én már háromszor is rendeltem, amolyan outlet, általában féláron hoznak be németből nagyon jó cuccokat, heti párszor fel vannak rakva az új áruk, mindig akciósan. Annyi hogy csak pár vagy egy db van. Nekem eddig nagyon pozitív véleményem van róla.
2018. jan. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Style lovas webáruház, Horze, Decathlon
2018. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző voltam csak még nem fejeztem be : Tanita lovasboltja, Palomino lovasboltja, Kovács lovasbolt, Lovasvilág, Nagy lovas,Equishop, Imagine lovasbolt, Wild horse lovasbolt,KLP lovasfelszerelés, Oxer lovasbolt és még van jó sok más lovasbolt
2018. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Palomino lovasbolt*

Bocsánat

2018. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!