Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen taskaba lehetne tenni...

Milyen taskaba lehetne tenni a lovas felszerelest?

Figyelt kérdés

Megyek lovastaborba es nem akarom mindig kézbe cipelni, ha megoldható :D

Főleg ha "kapok" egy lovat, hogy vezessem a pályára


Aminek egy taskaba bele kellene fernie

Kobak

Gerinc védő

Pálca

Kesztyű

Esetleg chaps ( de az valoszinuleg a labamon lesz mar :D )



2015. júl. 4. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hátizsák? Tudod: [link]
2015. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Valami olyan táska kene, amiből gyorsan ki tudom szedni a cuccokat :D

Es a gerincvedot bele kell igazítani a hátizsákba, hogy elférjen benne :D

Mármint nem lehet csak ugy gyorsan "bedobni"

2015. júl. 4. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
A dechatlonbanvannak jó pofa strababiró szatyrok kissebb nagyobb én egy nagyobbá hordom a dolgaim mert elég sok van.de amugy egy nagyobb hatizsak is tökéletes nem kell belole nagyobb problémát csinálni. Különben nem teljesen értem a kérdést pl most ha ott van a cucc akkor mielőtt kivezetnéd a lovat fel kapod a kobakot gerincvedot satobbit és kivezeted nem kell azt cipelned miközben vezeted a lovat,
2015. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. Vagyok a szatyrokat uyg ertettem hyg szó szerint a lovas rézlegenvannak ilyen jo nagyok amibe bele fér kényelmesen és lovas minták vannak rajta
2015. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Néztem a decatlon oldalát de most nem láttam azt a táskát/szatryot amit még én vettem régebben csak ilyen kisebbeket de ha van a kozeledben decatlon érdemes beugrani hátha találsz
2015. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a legegyszerűbb, hogy a ló felnyergelése után már beöltözöl, jöhet a kantár és már készen mész le a pályára.

Az istállóba ha mész, akkor már a cipőt meg a lábszárvédőt érdemes felhúzni, én a pálcát nem túl elegáns módon, de csizmaszárba dugom, a kobakomnak van egy kis zsákja abba teszem a kesztyűt is, gerincvédő meg elfér kézben.

Amúgy meg ja a Decathlonos szatyor jó, de vannak más táskák is.

2015. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket :*


nekem is csak az az ötletem maradt, hogy kézbe/felveszem, csak ugye, ha nem én lovagolok először akkor feleslegesen vettem fel a kobakot, gerincvédőt :D


én a pálcát a nyeregszárny alá szoktam rakni :D

2015. júl. 4. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!