Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek kinek van több...

Szerintetek kinek van több esélye?

Figyelt kérdés
A lovardánkba fog jönni hétvégén a tulaj rokona ausztriából, és felmerült az ötlet, hogy mivel ő egy versenybíró tartunk egy mini versenyt. A versenyben lesz szépség verseny ugratás és engedelmességi gyakorlatok, ezeket összegezve nézi. Van egy csaj, aki iszonyú beképzelt, és van egy nagyon szép Fríz lova. Nekem egy angol telivérem van. A szépségverseny részében egyértelműen ő fog nyerni, mert tényleg az istáló legszebb lova. Viszont mivel összegezve nézik, és az ugratás megy neki, de nem annyira, és az oktatónk szerint én vagyok a legjobb ugrató, és az ő lova nem túl engedelmes, vele ellentétben az enyém első utasításra csinál mindent. Szerintetek van eselyem nyerni? Nem is annyira s győzelem érdekel, inkább csak azért szeretnék nyerni, higy feleszméljen, h nem ő a legtökéletesrbb ember a világon. :)
2018. febr. 8. 15:56
 1/5 anonim válasza:
91%
Szerintem nem kéne ennyire utálkoznod. A legértelmesebb dolog amit tehetsz az az hogy magad miatt nyersz és nem miatta. Próbáld a legjobbat nyújtani.
2018. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Fordítás: egyik öntelt ki csitri fúj a másik öntelt csitrire, és mellesleg jön ide segget nyalatni. Szánalmas.
2018. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem verem magam apám pénzére, és nem vagyok egy beképzelt Pcsa
2018. febr. 8. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Hülyeség helyett inkább arra lenne eszed h képezd magad és a lovadat. De nyilván ahhoz tehetségtelen és korlátolt vagy mint a magyar lovasok ( és a lovardai taknyosok) 90 százaléka,így marad az értelmetlen kakaskodás, farokmutogatás... Tanulhatnál az "ugrató" helyett is egy ideillő szakszót (pl ugrólovas) de ehhez is buta vagy. Fríz ló meg eleve nem ugrik jól,semmi köze az "ugratáshoz" így marha nehéz dolgod lesz ellene valóban egy aládidomított,automata telivérrel. Igazi lovardai ostoba legalja csőcselék részét képezhetitek ,akik építeni nem tudják csak rombolni a lovas társadalmat.
2018. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
16%
Bsszatok meg a lovaitokat
2018. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!