Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lovardát ajánljátok...

Melyik lovardát ajánljátok Budapesten?

Figyelt kérdés
Olyan lovardát keresek ahol tudnak felnőtteket is oktatni, és itt inkább arra gondolok, hogy méretben megfelelő lovakkal, nem gyerek méretű nyeregben. Ha valaki felnőtt ként kezdett lovagolni annak szívesen veszem a tapasztalatát.
2018. febr. 9. 22:05
 1/4 Érsek Ákos ***** válasza:

Szia!


Szeretnék ebben segíteni! Tudom nagyon sokan Budapesten szeretnének lovardát keresni, csak igazság szerint a Budai oldalon vannak a legjobb helyek. Valahol inkább drágák a helyek. Nem tudom hanyadik kerületbe szeretnél keresni? Én is lovardát szeretnék keresni illetve egy kedves barátomnak is, csak mi az Észak Pesti oldalon szeretnék találni. Remélem tudtam segíteni! :)

2018. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
XVII kerület a repülőtér mellett, Airport ranch
2018. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg Budán lakom és Budán is járok lovagolni.
2018. febr. 11. 07:38
 4/4 anonim válasza:
Én az Akadémia lovardát ajánlom a 17. kerülteben. Több éve járok oda és nagyon jól tartják a lovakat. Folyamatosan van előttük széna. Van fedett pálya, patamosó, jártatógép, körkarám. 60.000 a bértartás
2018. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!