Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki használ-e Dechatlonos...

Dorottya🙂 kérdése:

Valaki használ-e Dechatlonos Winner kötőféket, és mi a véleménye róla? A napokban vásároltunk egy belga hidegvérű kancát, vajon a 3-as méretű kötőfék jó-e rá vagy xfull-os kéne?

Figyelt kérdés

#belga hidegvérű ló #Winner kötőfék
2018. márc. 6. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az biztosan kicsi!
2018. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Le kell mérni a ló fejét, és úgy venni, mert a fajta nem mindig garancia a fejméretre azért... :) Nekem rendes nagyló méretű lóra kellett már cobos kötőfék, és fordítva.
2018. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam a lemérésre , de még sosem volt rá szükség úgyhogy nem tudom hogyan kell. S nem találtam semmi megfelést. Vagyis pl. egy 3-as méretű kötőféknek mi felel meg ? Vagy hány centi ?
2018. márc. 9. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nagyon jó minőségű kötőfék, imádom.

Szerintem kicsi lesz a 3-as méret.

2018. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van a lovon másik kötőfék, vidd magaddal azt, s mérd hozzá.

Nekünk a 2-es filigrán fejű lóra, telivérre sem volt jó, rövid volt a torokszíj.

A 3-mas való elméletben a nagylovakra, egy nagyobb, durvább fejűre annál is nagyobb kell.

Amúgy jó minőségű, tartós kötőfék.

2018. márc. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!