Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lófajtát ajánlanátok?

Milyen lófajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy pacit, kifejezetten hobbi célra, tehát semmi verseny, semmi kemény, napi 6 óra edzés. De mégis, milyen fajtákat nézegessek? Gondolkodtam a Fjordon, Huculon, Haflingin. Egyéb ötletek, ill. ki melyiket ajánlja?
2018. márc. 24. 10:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Esetleg hucul
2018. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem teljesen értem hogy ha 10 éve lovagolsz és bőven nem első ló akkor egyáltalán hogy merül fel egy ilyen kérdés?

Tudnod kéne már,amit mondtak a többiek,egyedet keress,ne fajtát. Lődd be mennyi pénzt akarsz rászánni(szüleid),milyen a tudásod,habitusod,igényeid és ezekhez mérten keresgess.

2018. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem teljesen értem, hogy ha most magyaráztam el, akkor hogy merült fel EZ a kérdés. :) Pénzt annyit szánok, amennyibe kerül, ergo nem érdekel az ár.
2018. márc. 25. 20:08
 14/16 anonim ***** válasza:
Ennyi erőből adhatsz új esélyt egy vágóba adott lónak is. Ott is vannak kislovak. Sőt, ha igazi csemegék szeretnél ott vannak az öszvérek is (ha az anya ló, az a jobb, mert akkor a ló jellegét hozza). Lovagolni, kocsizni lehet, sőt ugrani is tud, de versenyre nem hinném, hogy elvinnéd. Amúgy nagyon okosak.
2018. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem magyaráztad el."Imádom" az ilyen kérdezőket. Mondom, 10 éve lovagolsz, van egy csomó ló otthon, ennyi idő alatt rég tudni kellene egy ilyenre magadtól válaszolni. Meg merem jegyezni ezt és már rögtön kapom a passzív agresszivitást. Tudod mit? Ha már ennyire fajtaajánlásokat vársz mert még mindig így gondolkodsz, mondok párat amivel van személyes tapasztalatom és beváltak hobbilóként: hucul, nóniusz, fjord, gidrán, shagya. Sodrott, ha extra nyugodt életet akarsz.
2018. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hmm... cuki vagy. :3
2018. márc. 28. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!