Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 186cm vagyok és 90kg milyen...

186cm vagyok és 90kg milyen lófajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Eddig lovardában lovagoltam és a múltkor egy lovardában kiakartam menni terepre és nem engedtek ki , mondván túl nagy és súlyos vagyok az ők lovaiknak , ezért venni akarok magamnak egy lovat , ami "jó" nekem.Szóval szerintetek milyen lófajtát válasszak , ami Magyarországon is megkapható, nem túl nagy árban ?
2017. jún. 17. 20:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Én Lipicaira vagy Nóniuszra gondoltam
2017. jún. 17. 21:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Lipicai, nóniusz, egy méretesebb furioso vagy sodrott, netán egy hidegvérű. Arra nagyon ügyelj, hogy ne pattogj a ló hátán, laza derekad kövesse a hátának "hintázását".
2017. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt talán nem is a fajta a legfontosabb hanem, hogy minimum 175 cm vagy 180 cm legyen a marmagassága. Nagy tömeges, erős csontozattal, erős lábakkal. Láttam Kisbériek között is ekkora magassággal ami bőven megbirkózik egy 100kg-os emberel is.
2017. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dickharta ***** válasza:
51%
pónit..
2017. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami lovastornara hasznalotos fajtat keress azok elegge nagyok, de nemtudom milyen fajtak bocsi, pedig egyszer ultem egyen, annyira jo volt 😍 mindig ilyen hatalmas, rendes lovat akartam, aztan lett egy torpem, amugy igaslovak kozul barmelyik jo lenne, szerintem egy spanyol lo, shire, gipsy (ez igaslo, de leg kedvett lovaglasban), melegverueobol meg tenyleg kb barmelyik csak legyen 175 felett, vagy annyi, de ha megtudakolod a lo testsulyat akkor a husz szazalekat viszi el kenyelmesen :)
2018. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!