Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gyógynövényes pakolás?

Gyógynövényes pakolás?

Figyelt kérdés
Tudtok Vmi jó gyógynövényes pakolast vagy bármit ami jót tesz a 22éves lovam izuleteinek. Vagy vmilyen vitamin csak Mivel már idosebb jobban szeretnék vigyazni a labaira.

2018. márc. 25. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább etess vele valamit, ha akarsz neki vmit adni pluszba. Milyen árkategóriában gondolkodsz? Tudok több fajtát is ajánlani.
2018. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ár mindegy csak legyen jó és egézséges legyen tőle a lovam.
2018. márc. 25. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit én adok az enyémnek: Farnam-Fluid Flex, (ez komkrétan izületekre van) ugyanettől a gyártótól Next Level (Magyarországon azt hiszem a lovasvilágban lehet kapni) nagyon jó, ínszalagszakadásos lovat úgy helyretett, hogy még máig versenyzik. Az enyémnek is műtve volt a lába, ezeket adtam, versenyeztem is vele utána, mai napig tök jók a lábai. Aztán equimnis termékei szuperek. Pl a Devil claws- ördögcsáklyás folyadék. (az ördögcsáklya gyulladáscsökkentő hatású) Ezt is használom, nagyon jó. Aztán zöldkagyló kivonat, ilyet nem használtam, de sok embernek van jó tapasztalata. Vagy ismerősöm nagyon dicséri - Alavis a neve (ez por) Vagy NAF termékeit sokan dicsérik szintén, nekem nincs jó tapasztalatom vele amúgy. De ha beírod netre rengeteg van, ártani egyik sem árt. Ezek azok amik hirtelen eszembe jutottak. Remélem tudtam segíteni. :)
2018. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenképp kipróbálom
2018. márc. 25. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Corthaflex a legjobb. Plusz árnikás pakolás. Lovamnak műtötték két csánkját és ezeket etettem vele.
2018. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!