Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha hetente egyszer járok...

Ha hetente egyszer járok lovagolni egy órát+elmélet úgy fejlődhetek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 15:26
 1/5 anonim válasza:
34%
nagyon kevés a heti 1. legalább heti 3
2018. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Fejlődni fejlődsz ezzel is, de nem mindegy mi a célod. Ha hobbi szinten akarod művelni arra elég, de ha komoly versenyzési szándék van benned akkor kevés.
2018. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak hobbiként csinálom.
2018. ápr. 4. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Heti egy alkalom az csak arra elég h kijár lovatsimogatni,kikapcsolódsz egyszer,de semmire nem elég. Hobbiszinten is gyenge,semmilyen fejlődésre nem szamíts,vagy tripla annyi idő alatt max.
2018. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Aimi-chan ***** válasza:
Én is hetente csinálom és 4. hétnél már egyedül mentem van egy barátnőm, aki szinte ugyanakkor jár mint én és még is ő lovagolja be az egyik csikót. A bátyámnál is ugyanez van csak ő csődört lovagol be ami csöppet nehezebb. Nem értem a negatív válaszokat. Szerintem amúgy, ha van időd akkor hétvégenként járj ki segíteni egy lovardába lovakhoz, nekem az nagyon sokat segített. Amúgy meg mostanában azt látom, hogy csomószor sokkal többet tudok heti eggyel, mint 1-hez meg 3-hoz hasonló emberek. Ahova én járok ott rendes oktatás van, emiatt rendesen meg lehet tanulni lovagolni. Amúgy westernt vagy angolt lovagolsz?
2021. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!