Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mivel védekeztek nyáron a...

Mivel védekeztek nyáron a bogarak, bögjök ellen?

Figyelt kérdés

Több spray-t, kencét is kipróbáltam a lóra, de minden csak addig tartott, amíg meg nem izzadt. Most elkezdtem fokhagymaport etetni vele, talán ez segít tartósabbá tenni ezeket a riasztókat. Ti mit használtok? Mi vált be? Melyik márka melyik terméke, amit jónak találtok? Esetleg van valakinek valami házilag összeállítható receptje is?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2018. ápr. 12. 07:21
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia! Én igazából már mindent próbáltam de nem jött be. Egyszerűen csak elhesegetem a bogarakat és ennyi.
2018. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem a természetes gyógynövények mellé van letéve a szavazatom, és próbálom ilyesfajtán kezelni a bögöly-kérdést is. A fokhagymapor etetése hatásos nálunk, illetve a hígított levendulaolaj is. Ez úgy működik, hogy munka előtt, mikor izzadna a ló (ezt megelőzően!) körülbelül egy vegyszeres üvegnyi vízbe öntök az olajból és azt ilyen fújós kis cuccal (ilyen kupakkal vagy miaz:D ) ráfújkálom a lóra. Nekünk tökéletes!
2018. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!