Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Balogh Anna lovasedzőről mi a...

Balogh Anna lovasedzőről mi a véleményetek (Csömör)?

Figyelt kérdés
Megéri hozzá járni, mik a tapasztalatok?

2018. ápr. 30. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem megéri kipróbálni. Ritka az, hogy valakinek ennyire jó csapata legyen, mint neki. Persze az csak az egyik oldala, hogy tényleg nagyon összetartóak a lovasai, sok tàbort tart, rugalmasak az edzések, járnak versenyezni. Mik a céljaid amúgy?

Szerintem, kitartó, jó edző, lehet fejlődni nála, rugalmas, ügyes lovas.

Sokféle lova van, nem lehet nála unatkozni. ;)

2018. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 palipali válasza:
100%

Szia! Én személy szerint nagyon szeretem Annát. Nem az a tipikus oktató, hogy menj egy órát, úgy ahogy tudsz és fizess. 2 éve vagyok nála, nagyon sokat fejlődtem. Egy nagyon jó csapat tagja vagyok. Versenyzünk általánosságban jó eredményeket érünk el. Én személy szerint ajánlom komoly/hobbi/versenyre is. A lovak nagyon jók és magas szinten vannak lovagolva. Vegyes edző, az az járunk terepre és ugrunk is, (Csak ha olyan szintű lovasok) a talaj munka terén sok új dolgot tanulunk. Én személy szerint ajánlom.

Remélem segítettem.

2018. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó edző, főleg kezdőként, de még haladóként is sokat lehet nála fejlődni, tanulni. Lovasnak szintén remek, emberileg is jófej, türelmes, rugalmas. Sokféle lóval dolgozik, egyikük sem a "befásult iskolaló" kategóriába tartozik. Nagyon jó csapata van, versenyekre is megyünk, többnyire jó eredményekkel, terepre járunk, ugróedzéseket (lovastól függően) és táborokat is tart. A lovakkal jól kijön, vigyáz rájuk, jól bánik velük, de nem engedi őket sem a saját, sem a lovasai fejére nőni. Nem egy, nem két lovat láttam nála a nulla bizalomról es tudásról eljutni csodálatos szintekig.. Nem a pénzlehúzásra játszik. Nála nem csak a nyeregben maradást lehet megtanulni, hanem a normális ülést, a lovak felszerelését, ápolását. Ezekhez természetesen a lovas együttmüködese is szükséges.

Én személy szerint 3 éve járok hozzá, csupa jó tapasztalattal. Nála szereztem mostani tudásom nagy részét.

Úgy gondolom, hogy igen, megéri hozzá járni.:)

2018. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is csak ajánlani tudom, akár kezdő vagy, akár haladó fejlődni jól lehet, a lovai is szuperek, az edzés nem annyiból áll hogy vonatoznak a lovak egymás mögött, kreatív feladatok vannak, sosem lehet unatkozni. Versenyekre járunk, jó eredményekkel. Nagyon összetartó csapata van, a hangulat, a lovak is az edzések is kiválóak mind gyerekeknek mind felnőtteknek.
2018. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok hogy ide írom kérdésként, de ő melyik lovardában található? Én is éppen jó edzőt keresgélek Bp. környékén.
2018. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Csömör. Kelemen Csilla lovardája. Ha írsz privit, adok elérhetőséget hozzá.
2018. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!