Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyeregemelő, zselépárna?

Nyeregemelő, zselépárna?

Figyelt kérdés
Magas, vékony marú lovamat féltem, hogy a markamra kidörzsöli. Amúgy jól illeszkedik rá a nyereg, eddig egy nyeregemelőnk volt kölcsönben. Vegyek én is azt vagy egy vastagabb zselépárna is betölti ezt a feladatot, melyiket ajánlanátok ti? Köszönöm a válaszokat.

2018. máj. 18. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha eddig nyeregemelő volt, és nem volt vele probléma akkor vegyél saját nyeregemelőt.(tapasztalat. Nyeregemelőt használtam, leváltottam zselépárnára, de a zsp. nem volt jó, ezért visszaváltottam nyeregemelőre és az újra jó volt) Tehát ha eddig nyeregemelő volt és minden klappolt, akkor inkább ruházz be arra.
2018. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A decathlonnak van vastag zseléje, az elmegy akár nyeregemelőnek is. Bár ha pont jól illeszkedik a nyereg, akkor nagyon vastag cuccal kitömni nem tudom, mennyire célszerű, mert az beszűkíti a területet.Esetleg ha tudsz zselét is kölcsönkérni, akkor érdemes mindkettőt kipróbálni, és mérlegelni, melyik jobb.
2018. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!