Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Újpesti Népsziget lovarda...

Újpesti Népsziget lovarda vélemény?

Figyelt kérdés
Valaki jár oda? Vagy volt ott mostanában? Milyenek az edzők? Milyen a lóállomány? Mindenre kíváncsi lennék.

#Újpest #Népsziget lovarda
2018. máj. 25. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egy putri. Igénytelen,koszos,képzetlenek a lovak stb.
2018. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 mikor voltál ott. Mondanál konkrétumot az állításodra? Mi történt hogy ezt mondod?
2018. máj. 25. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Tavaly. Most írtam a konkrétumokat.. Lóra kantárt nem tettek ,olyannyira nincs lovarda kinézete h előtte állsz és nem ismered meg. Bemész kecskék rohangálnak a tákolnyámok halmaza fogad ,a takarmány is ami a lovak előtt van borzalmas. Amikor ott voltam szaros volt az összes karám ,elhanyagolt,igénytelen tartás. Sedon Béláról sok jót hallani ,nagy csalódás volt.
2018. máj. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De oda kell menni és meglátod.
2018. máj. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm. Holnap megyek, kiváncsi vagyok.
2018. máj. 26. 20:17
 6/8 Érsek Ákos ***** válasza:

Szia!


Szeretnék ebben segíteni. Én egyszer lovagoltam ott 3 alkalommal, egy kedves fiatal lovasoktató lovagoltatott, aztán otthagyta a lovardát, mint ahogy én is. A Sedon Béla nekem nem volt szimpatikus. A lemondott lovaglást is ki kellett fizetni, ha esős idő volt szintén volt lovaglás. Nekem nagyon rosszul esett, aztán hátat fordítottam neki, sajnos összevesztem vele. Az előző szólóhoz egyetértek, valóban nem jó hely. Ha lovagolni szeretnél, illetve sokat szeretnél fejlődni szeretnék neked ajánlani egy lovardát, mely Szentendrén van. Satu Hurme Lovas Sportiskola a neve a Pannónia telep mellett helyezkedik. Egy fél óra lovaglás 3500 Ft, egy óra 4000. Remélem tudtam segíteni! :)

2018. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlást, van egy lovarda ahol tudok lovagolni, Őrbottyányon, csak megláttuk ezt a lovardát, közel van, gondoltuk egy próbát megér. A Satu Hurmét ismerem.
2018. máj. 27. 10:41
 8/8 anonim ***** válasza:

"A lemondott lovaglást is ki kellett fizetni, ha esős idő volt szintén volt lovaglás."

Te melyik bolygóról jöttél? :D

2020. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!