Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miskolcon milyen lovardák...

Miskolcon milyen lovardák vannak? Vélemények, tapasztalatok.

Figyelt kérdés

Jártam már az appel lovardában de az igazán nem tetszett.

Kezdő vagyok.



2018. máj. 19. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szirmabesenyőn a Balogh liget, illetve a volt Cora mellett a Hejőmenti lovarda - szerintem mindkettő futószalag, nem ajánlom. Utazni megtanulsz, lovagolni nem feltétlenül.

Futó utcában van valami lovas udvar, azt megközelítésre se ajánlom. Nem részletezem.

Az avason a Dante, azzal talán lehet egy próbát tenni, kifejezetten ajánlani azt sem tudom.

Martinkertvárosban van egy lovas tanya, mondjuk ott a lovaglásnak egy olyan... Fajtája honos, amit én nem tekintek kifejezetten értéknek, ennélfogva ajánlani sem tudom (ld két lovon ülő egymásnak esik, és próbálják lepüfölni a másikat a lóról), szóval személy szerint nem ajánlanám. Azt nem tudom, kezdőket milyen szinten tanítanak.

Kistokaj felé menet - ha még ott van - Potyka Szilvit szakmailag tudom ajánlani, a lovarda talaja viszont nem az igazi, bár amíg nem bértartásban gondolkozol, ez nem feltétlenül szempont. Egy próbát megér.

Görömbölyön Nagy Bandót szakmailag tényleg nagyon lehet ajánlani, viszont nem tudom, neki van-e oktatólova, vagy csak saját lóval mehetsz lényegében.

2018. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!
2018. máj. 22. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!