Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az a kérdésem hogy ha egy...

Az a kérdésem hogy ha egy lovat be akarok tanítani arra hogy induljon csizmázásra akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
FONTOS

2018. júl. 5. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Szeretném megkérdezni hogyan kell felszállni egy repülőgéppel?
2018. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
rossz helyre írtad a kérdésed
2018. júl. 5. 20:39
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Csak érzékeltetni akartam h rossz a te kérdésed. Könyvet kellene most neked ide leírni erről és még az se lenne elég.
2018. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akkor legalább linket mondjatok vagy valamit
2018. júl. 5. 20:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miről? Hogy kell kiképezni egy lovat nulla szakértelemmel? Ne haragudjál nem kötözködni akarok de van annyi elb.szott ló amivel szoptam és szopok is ,nem kell tovább gyarapítani az elszart magyar lóállományt. Most elolvasol egy könyvet a belovaglasról akkor se fogod tudni megcsinálni.
2018. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
van a lónak tudása, de csak ez nem megy nekem, de a lónak minden más meg pl. ülés, fekvés, ágaskodás, stb. Sajnálom, hogy olyan mogorván írtam vissza. :(
2018. júl. 5. 20:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál mogorva :) Az agaskodassal is az a baj csak elrontani lehet vele a lovat. A vége az lesz h akkor is agaskodni fog amikor nem kellene. Nincs ott egy tapasztaltabb lovas aki segíteni? Mert itt tényleg nem lesz hasznotokra ha elolvasol egy hablaty szöveget .
2018. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A nővérem volt csak mert, meg halt :,( és rám maradt a lova és tanítanom kell meg minden.
2018. júl. 5. 21:01
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd részvétem a nővéred miatt :(

Tudom, hogy érzelmileg kötődtök a lóhoz, de hidd el nekem, hogy jobban jár, ha kerestek neki egy gondos gazdát, aki lovagolni, mozgatni is tudja, nem csak etetni. Ez is fontos a lónak, és nem érzi magát jól, ha nem megfelelően van lovagolva. Esetleg az is megoldás, ha kerestek valakit, aki mozgatja, és ti meg ellátjátok és szeretitek. Nagyon sok fiatal lovast találhattok, aki ha nem is idomítja a lovat, de a három jármódban el tudja lovagolni, akár előtettek vagy edző felügyelete alatt. Edzőnek is meg lehet mondani nyugodtan, hogy nem akartok semmi extrát a lótól, csak hogy mozogjon, és ne a karámban punnyadjon egész nap.

2018. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
van egy 100 szor 100 területe egész nap fütköz
2018. júl. 5. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!