Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi honap kell arra, hogy...

Lolek es Bobek kérdése:

Mennyi honap kell arra, hogy megtanulhasak lovagolni?

Figyelt kérdés
En hetente ketzer jarnak lovagolni szombaton es vasrnap 2-3 orat...mennyi di kell arra hogy mehessek majd ki terepre es hogy ekerulhessek a futoszarrol ? mit fogok csinalni az elso orakon ? Koszonom elora a valaszotokat

2018. aug. 13. 13:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a valaszotokat .
2018. aug. 19. 09:22
 12/17 anonim válasza:
76%

Szia! Szerintem, ha még kezdő vagy, még nem nagyon gondolsz versenyekre, vagy ilyesmire. Én 10 éve lovagolok, 3 évesen kezdtem, orvosok mondták. 3 különböző lovardába jártam. Az 1. az volt a baj, hogy CSAK futószáras oktatás volt, onnan elmentem amint tudtam. A második helyen egész sokáig voltam, szerintem ott tanultam meg lovagolni, úgyhoy tetszett az a hely. Ott tanultam meg úgy "igazán" lovagolni. Sajnos el kellett mennünk onnan (a tulajdonost elütötte egy kamion) így megtaláltuk azt a helyet ahová most is járok. Versenyen mindössze 2× voltam, de akkor is csak házin. Azért mondom, mert ez itt mind 10 év alatt történt, bár az elsö helyet leszámítva 7 év.


Sok kitartás kell a lovakhoz, lovagláshoz, de sok sikert 😊

2018. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
33%
Hat kepesseg fuggo! Lehet az akar 1 ev! Hiszen a lovaglas nem konnyu sport! De hely es edzo fuggo! Ha mar lovagolsz tudod hogy nem konnyu sport de ha meg nem lovagolnal akkor annyit mondok hogy nem csak a nyeregben kell ulni! A lovat hajtani es a lovon maradni kell! Ezt mondta az edzom! Ja es nem akarom elvenni a lovaglastol a kedved csak mondom hogy egy nehez sportrol van szo!
2018. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Sssaszem ***** válasza:
És a többi sport nem annyira nehéz, mint a lovaglás? Na ezért megy el másnak a kedve a lovaglástól.
2018. nov. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Ha ezért kérdezed, nem, nem nehezebb.
2018. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
Mármint, a többi sport nem nehezebb, mint a lovaglás.*
2018. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Sssaszem ***** válasza:
0%
De miért a lovaglás a legnehezebb sport, amit úgy imádok? A többi miért nem ennyire nehéz, mint a lovaglás?
2018. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!