Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csepelszigeten hol vannak...

Csepelszigeten hol vannak olcsóbb lovardák-tanyák? Lovaglás/Bértartás is van ahol olcsóbb?

Figyelt kérdés

Szeretnék lovagolni járni, de anya az mondta hogy az drága mulatság.

Addig könyörögtem neki a tessómmal, hogy azt mondta ha találunk egy viszonylag olcsó a lovaglás. Azt mondta megbeszéli apával, apa azt mondta hogy felőle mehetünk, de nem szeretne órákon át utazni hogy elvigyen minket. Azt mondta fél óránál többet nem akar menni ha megoldható, de azt mondta nem bajha kicsit több de egy órát nem akar.

Én már régebben lovagoltam, de a suli miatt abba kellet hagynom.

Szóval olyan lovardát, lovas tanyát keresek (elég ha van 3 ló meg egy oktató, nem kell hogy extra hiper szuper felszerelt legyen) ami viszonylag olcsó, esetleg van kétgyerekes kedvezmény (testvér kedvezmény pl.).

Én Szigetszentmiklóson lakom és onnan lehetőleg ne legyen több az út mint 20-30 perc. Nem baj ha mondjuk kicsit több de eggy óránál ne legyen hosszabb.

Esetleg a bértartás is megoldható lenne, az nagyon király volna, mert kb 2 év mulva kapunk egy lovat a tesommal.

Szóval ha van ilyen lovarda akkor mondjátok meg hogy hol-mennyiért.

Tapasztalatokat nyugodtan irjatok, az is érdekel ki hova jár.

Előre köszönö. Hülyeségekkel kínéljetek lécci. (:


2018. aug. 14. 09:10
 1/3 anonim válasza:
Itt egy link amin keresgélhetsz: [link]
2018. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, beszéltem pár lovasiskolával, találtam kettőt is ami nekünk jó lehet, de sajna 40perc kocsival mind a kettö. Meg találtam egyyet ami nem tom létezik e még de tőlünk gyalog 25 perc kb. szóval az nagyon jó lenne, a neve Laci-Paci lovastanya. Az oldalukon nem találtam árakat, de ha valki tudna mondani árat hozzájuk ,vagy ismeri őket annak megköszönném.

Szóval létezik még a hely?

2018. szept. 2. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális e még kettőt tudok Szigetszentmiklóson
2019. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!