Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Dobrovitz lovasfarmon bértartás?

Dobrovitz lovasfarmon bértartás?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy mi történt a Dobrovitz lovasfarmmal? A honlapjuk megszűnt és nem nagyon van róluk infó sehol..

Érdekelne milyen ott a bértartás most és milyen árban van?



2018. júl. 25. 12:59
 1/1 anonim válasza:
Szia!Én ugyan nem tudok róla hogy megszűnt volna a bértartás, de ha bármit tudni akarsz a lovardáról nem ajánlom..lovagoltam ott sokáig de a lovamat sose vinném oda..lovakat esőbben kint hagyják. A pályára alig férsz be mert tele van lovasiskolásokkal..a ló csak azokon a helyeken tud inni ahol automata itató van(ez nincs minden boxban) mert ahol nincs ilyen ott a lovászok néha itatnak vödörből néha nem. Fedeles nincs.. ez nem is lenne baj de a pályán napokig áll a víz.. Amíg én odajártam 55ezer volt a bértartás. Remélem valmit segítettem!
2018. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!