Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan lehet kiszárítani a...

Hogyan lehet kiszárítani a lovascipőmet?

Figyelt kérdés
Gumi cipőm van és beleizzad a lábam de belül nem szárad ki ha kint hagyom a levegőn akkor se szellőzik ki a szagtól sem. Ti hogy szoktátok ezt megoldani?
2018. aug. 16. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire izzadsz, de rólam patakokban szokott folyni a víz (bálát görgetünk, vizet viszünk 25 literes kannákban stb), de nekem zárt helyen is kiszárad pár óra alatt (Decathlonos gumi lovaglócipőt hordok), és szag se marad benne. Nem lehet, hogy gombás a lábad?
2018. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem gombás csak büdös lesz a lovascipőbe. Ez is decathlonos gumicipő. Bőr kiszárad de ez...
2018. aug. 16. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is kiszárad, pedig beleizzadok és egy rémálom levenni (ugyanez a Decathlonos cipő; minek vettem meg?...)

Viszont minden alkalommal hintőport szórok bele mielőtt felveszem.

Az sem mindegy hogy mennyi időt hagyod száradni; szerintem egy éjszaka azért kell neki.

2018. aug. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan a száradásra megoldás, de nagyon jó szívvel ajánlom a Scholl cipőbe és lábra fújható termékeit. Nem hittem el, hogy ilyen jó, de tényleg kegyetlenül jók. Nem olcsóak, de hihetetlenül hatékonyak.
2018. aug. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Újságpapír. Összegyűröd, beleteszed. Még a formáját is megtartjs tőle a cipő és nagyon jól kiszívja a vizet.
2018. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!