Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A szüleim felajánlották:...

A szüleim felajánlották: kisló, vagy kutya?

Figyelt kérdés

Gondolom, mivel a lovak témába tettem a kérdést, így lóbarátok is idejönnek.... na mindegy...


Szóval, már mióta eszem tudom, lovagolok. Saját lovam nem volt, béreltem, de aztán azt h abbahagytam, mert olcsóbban jöttünk ki, ha nem bérelek. Szóval nagyon akarnék lovat

Kutya? Ahh imádom őket, de sajna sosem lehetett, barátnőim kutyusaival foglalkoztam, ha elutaztak, ilyenek... Ezért gondolkoztat a kérdés...


2018. aug. 19. 09:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
a kutyának és a lónak nagyon különböző igényei vannak
2018. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Melyik jobb társ?
2018. aug. 19. 09:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb: Miket tudnál biztosítani a számukra?
2018. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kuta témában tudok nyilatkozni, de ahhoz tudni kell pár dolgot.


Milyen elképzeléseid, kikötéseid vannak? (pl méret, szőrhossz stb.) Milyen fajtára gondoltál eddig? Mit és mennyit tudnál vele foglalkozni? Mennyi séta játék tanítás stb? Kutyaiskola, kutyaovi van-e a közelben, lenne-e lehetőség oda vinni? Hol tartanád, kint, bent?

2018. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Lovas vagyok, de egyértelműen a kutya a jobb társ. Ragaszkodóbb. És kevesebb hely elég neki. Egyszerűbb biztosítani a feltételeket hozzá. Ezért van több embernek kutyája, mint lova.
2018. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Kutya
2018. aug. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha társállatot szeretnél, akkor egyértelműen a kutya.
2018. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Ha társat szeretnél, aki a mindennapokban veled van, akkor kutya. Ha csak a szabadidődet osztanád neg egy állattal, akkor ló

De az igazán kérdés, hogy mit tudnál biztosítani egy kutyának, vagy egy lónak?

2018. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"mert olcsóbban jöttünk ki, ha nem bérelek."

Ez jó.

2018. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A kutyával is sokat kell foglalkozni, de sokkal egyszerűbb, olcsóbb, rugalmasabb. Reggeltől estig veled lehet, sok helyre viheted magaddal, és akár sportolhatsz is vele. Ha épp lefekvés előtt van egy kis időd játszani, akkor nyugodtan megteheted, míg a lóhoz már nem mennél ki ilyenkor. Ha elutazol, könnyebb magaddal vinni vagy felügyeletet találni neki. A ló tartása egész más feltételeket igényel.
2018. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!