Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen lófajta...

Szerintetek milyen lófajta lenne nekem a legideálisabb?

Figyelt kérdés
Hobbiból szeretném tartani, kb haladó szintű lovas vagyok. De lehetőleg terep biztos paci legyen. És igen van edzőm, beszéltem már erről vele, csak kíváncsi vagyok még ötletekre. 🙂 Előre köszi a válaszokat. Egyepkent 150 cm vagyok kb 37-38 kg.

2018. aug. 22. 11:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%

"Gyerekek ha olyat veszek amit nem novok ki... 1. Honnan tudjam mekkora leszek? 2. Nagylovat pl 160 cm -set minek vegyek? Nagyon magas lenne nekem..."


Ugye most nem gondolod komolyan, hogy veszel egy lovat, amit kinősz, aztán veszel egy másikat? Amúgy csak van valami ötleted, hogy mekkora leszel, nem?

2018. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%

"Hogy hogy miért fajtát kérdezek? Ott is lehetnek más személyiségű lovak..."


Igen, erről beszélek! Hogy miért fajtát kérdezel, mikor már háromszor elmondtuk, hogy nem mindegyik ugyanolyan...

2018. aug. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

6 éves korom óta lovazok, 1-2 ponit leszámítva mindig nagy lovakon lovagoltam. Egy 160as simán belefér és nem is fogod kinőni. De amúgy nem tudom minek annak ló aki ilyen kérdéseket tesz fel meg egyáltalán gyereknek minek ló.

De mivel úgyse lehet a hozzád hasonlókat meggyőzni így tessék :

- min 8 ha jo pár évig akarod nyuzni akkor max 14 (azt meg találd ki ha kb 18-20 évesen már nyugdijas lesz mit csinálsz vele mert azért tovább adni egy lovon mert nem tudod használni már pont ezért 90% h rossz helyen kot ki elég nagy szemetseg )

- kanca vagy herelt

- min rajtengedely szintig képzett h azért tudj fejlődni meg ne kinlodj vele.

- útlevele legyen.

2018. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%

Ezek az adatok kicsit hiányosak.

Egyébként gyerekeknek jók a kisló méretű pacik, azok nagyobb korodban is elbírnak. Hallottam már olyat, hogy egy csaj kinőtte a póniját...

Kancák, heréltek, ahogy már írták, lehetőleg nyugodt legyen

Aztán eleg sokmindent Neked kell eldöntened...

Kisló méretű lovak: pl. halingi, fjord póni

2018. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!