Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megéri a mai világban lovat...

Megéri a mai világban lovat venni?

Figyelt kérdés
Nagy lovas vagyok, saját lovat még nem tudhatok magaménak. Elvileg 1-2 év múlva szerzünk be nekem, ha az anyagi okok megengedik, mert iszonyatosan megugrottak a környéken a bértartók-félrideg-ridegtartós árak, pedig ez csak egy random falu a határ fele. 50 ezer bértartás, 30 a félrideg, 2 év múlva meg az isten se tudja mi lesz, mert igen csak megrázó árak ezek. Pest környékéről meg ne is beszéljünk, havonta szinte többet kérnek, mint egy átlagember fél fizetése. Elgondolkodtató tényleg, hogy a mostani helyzetekből kifolyólag mi lesz pár éven belül... Azért is teszem fel a kérdést, vajon nem lesz-e minden olyan drága, hogy ebbe szegényedünk bele?
2018. aug. 23. 14:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
A meditáción kívül nagyjából egyik hobbi sem éri meg anyagilag. Ha meg valaki mégis nagyon szeretné és elmegy erre az összes pénze és boldog, akkor aztán ne történjen semmi váratlan az életében mert nyilván nincs spórolt pénze - betegség, munkahely megszűnése, leég a konyha stb...
2018. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az nem vitás h ez csak viszi a pénzt de aki benne van az tudja h cserébe mekkora élményt ad. Én havi 50-60 at kiadok havonta a lovamra de minden pénzt megér az az elmondhatatlan élmény, szeretet amit nyújt az az állat. Más ugyanezt a pénzt elqurvázza, elissza, elcigarettáza, na az jobban megéri? Ez egy értelmes hobbi olyan emberek számára akik nem csak annak szentelik az életüket h csak dolgozzanak ész nélkül 12 órákat és van napi 1-2 óra szabadidejük a lóra. Vannak megfizethetetlen helyek, de 50-60 ezerből pesten is lehet találni jókat.
2018. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!