Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek megéri ebben a...

Szerintetek megéri ebben a világban modellnek lenni? 15/l vagyok és modellkedem viszont ahhoz hogy utazni tudjak lekéne fogynom mert elvileg 89cm-nek kene lennie a derekamnak de most 95

Figyelt kérdés
Szerintetek fogyjak le es folytassam, vagy inkább hagyjam abba? Nem tuduk dönteni
2018. jan. 15. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd abba.Ha már ez a kérdés megfordul a fejedben,akkor nem neked való.Találj más hobbit,érdeklődési kört
2018. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

nálam modellkedhetsz 90-es derékkal is :P


ja mégsem

2018. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ez tipikusan elég végletes szakma. Vagy az lesz belőle, hogy külföldi karriered lesz, tolongani fognak érted, vagy pedig az, hogy a kutyának sem fogsz kelleni.


Emellett sajnos a "nagy karrier" eléggé tönkre tudja tenni az életed. Hirtelen jött zuhanás lesz majd, amikor jön az új hullám, az aktuális divat, és már nem fogsz nekik kelleni. És azon kapod magad, hogy csak kihasználtak, és gond nélkül el is dobtak, mint allergiás időszakban egy papírzsebkendőt.

2018. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Te hallod szerintem nagyon elirtal valamit, merthogy en nem vagyok modellalkat, de a derekam 61 cm. 95 cm es derekkal akkora lehetsz, mint egy nagyobb fele hordo, mar ne haragudj. Ha meg a csipodre gondolsz, abbol nem hiszem, hogy sikerul hat centit fogynod.
2018. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Ha sikeres akarsz lenni

Szeretned kell nyelni,

De ha elég neked belföld

Veszek neked tejfölt,

Mert arra sem lesz pénzed,

Hogy a fizud lekérjed.


yooo nigaZZ, most hoztam össze, worldstaaar

2018. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ahh tenyleg elirtam a csipomre gondoltam😅😅😅 bocsiiiii
2018. jan. 15. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a modell élet akkor se lenne túl jó, ha összejönne, kell neked a testképzavar, meg az önértékelési probléma? és akkor még azt nem is említettük, hogy mi mindenről kéne lemondanod, hogy elérd és utána fenn is tartsd azt az alakot. + Nem fejezted még be a növést, a jövőben még változhat az alkatod, vagy akár az arcod is, meg előbb utóbb elkezdesz "öregedni" is, szóval a modellkedésben nagyon végesek a lehetőségek és nagyon nagy az ár amit ezért fizetned kell szerintem.
2018. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne érts félre, ha van valami álmod, akkor azért jó dolog harcolni, de a modellszakmáról annyi negatív tapasztalatot lehet hallani, hogy nem tűnik annyira vonzónak, hogy túl nagy áldozatokat hozz érte.

15 évesen még fejlődésben vagy, és nem egészséges éheztetned magad, meg az sem, hogy aköré építed a fiatalságodat - ami egyébként is olyan gyorsan elillan, hogy észre sem veszed - hogy mekkora ruhaméretet hordasz.

Én személy szerint azt mondom, hogy hagyd a francba az egészet...

2018. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Milyen exit strategy-lenne arra az esetre, ha már nem tudsz tovább modellkedni? Sztem fontosabb a tanulásra fókuszálni, persze mellette mehet a hobbi modellkedes, de abból nem feltétlen tudsz majd nyugdíjba menni. Ha pl érettségi után még mindig tehetséges vagy, megér egy próbát, de addig sztem nem. Úgyis meg sokat fog változni a tested. Azért sportolj :)
2018. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!