Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lábamon melyik izmokat...

A lábamon melyik izmokat tudom erősíteni a lóra való felszálláshoz? Egy ideje lovagolok, de sajnos csak fellépőről tudok felszállni, és ez például versenyen vagy terepen probléma lehet. Szóval hogy tudnék erősíteni hogy fel tudjak szállni?

Figyelt kérdés

2018. szept. 13. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez főleg comb- és fenékizom, vádli. Tegyél a fal mellé egy széket, és fel-le. Ha ez simán megy, emelj a téten :)

De egyébként a fellépő nem az ördögtől való, kényelmesebb a lónak, és jobb a nyeregnek is. Versenyre meg vigyetek ilyen összecsukható kissámlit. Kis helyen elfér, de könnyű felszállni. Terep... Ott nincs mese, ha egyszer lent vagy :)

2018. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a székeset megpróbálom. És igen versenyre van amikor viszünk, van amikor van, lovardában is van,de mostanában egyre több hosszabb(3-4 órás vagy egy-fél napos) terepre fogunk menni és jó lenne tudni fölszállni földről. Köszi a tippet.
2018. szept. 13. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor pár lyukkal lejjebb engem a kengyelt és úgy szállok fel.
2018. szept. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hony nagyon magas vagyok, a kenygyelem utolsóban van, annál lejjebb nem tudom engedni.😅
2018. szept. 14. 12:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit h dobjon fel.
2018. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!