Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mibe kellene menni egy lovaglá...

Mibe kellene menni egy lovaglásra? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval én mar 6 éve járok lovagolni, de eddig nem olyan úgymond magas szintű lovardákhoz , vagyis ilyen kisebb városba, és oda nem kellett semmi pl lovaglás hoz vlm lovas ing ilyesmik. És mond új edzőm lesz, aki magasabb szintű lovardában tanít, és gondoltam,már valamit fel kellene vennem. Szóval miben kellene megjelennem? Mondhattok pl lovas ing vagy lovas zokni meg ilyenek mert nem tudom pontosan milyen ez a lovas öltözet.

2018. szept. 20. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
menj fel a decathlon oldalára, és amilyen lovas cuccok vannak ott, az szerintem megfelelő
2018. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Sehol nem kell lovas ing. Nem tudom, mit értesz magasabb szintű lovarda alatt, gondolom, van egyesület, és versenyeztetnek is, de attól a mindennapi edzéseken tökéletesen megfelel ugyanaz az öltözet, amiben eddig voltál. Lovas zokniról meg még nem is hallottam. Paci van ráhímezve, vagy milyen az?
2018. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
lovagláshoz fekete csipkés harisnyakötőt vegyél fel
2018. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lovasnadrád,lovascipő esetleg kobak, ha igényled kesztyű.. A többi már csak extra sehol nem elvárás.
2018. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jajj hát én hallottam róla hogy olyan valamilyen lovas inget kell felvenni. De amúgy a lovas zoknit azt gmugy értem hogy tudod az a magasított amit a lábszárvédő alá kell felvenni és a lovas nadrág fölé
2018. szept. 20. 21:24
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű hogy az egyesületeknek van olyan lovas ingjük? Az is lehet én azt nem tudtam. Mert én is csak egy egyszerű poloba, szoktam járni. Még lovas nadrág, lábszárvédő. Csak hallottam róla hogy a lábszár védő alá lehet fel venni azt a lovas zoknit. De nem tudom mire jó.
2018. szept. 20. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Istenem segíts...
2018. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A lovas zokni helyett egy egyszerű hosszú zokni is megfelel, azért jó a hosszabb, mert nem csúszik ki belőle a nadrágod ha betűröd.

A lovasnadrág, lovascipő és lábszárvédő teljesen jó.

Én sem teljesen tudom mire gondolsz lovas ing alatt. Ugye van a versenying, de azt versenyre használják, hétköznapokra nem. Aztán lehet kapni galléros lovas pólót (lehet erre gondoltál?): [link]

Ebből különböző márkájú, színűt be lehet szerezni (a képen egy drágább márka pólója van, de akár a dechatlonban is tudsz venni) Sokan pl ilyenben lovagolnak, de egyáltalán nem kötelező.

Meg van sima lovas póló, ami nem galléros, ugyanaz mint egy hétköznapi póló csak van rajta lovas márkajelzés.

De egyáltalán nem kötelező lovas pólót venni, általában a versenyzők is sima pólóban lovagolnak mikor csak edzenek de nincs verseny. Persze aki megengedheti magának gyakran vesz csinos lovas pólót, de egyáltalán nem kötelező.

Aztán ami még lehet, hogy az egyesület versenyzőinek van egyesületi logóval hímzett pólójuk, hogy ha versenyre mennek akkor lássák, hogy hova tartoznak. De nyilván ez sem kötelező, főleg ha nem is versenyzel, meg nem is minden egyesületnél van.

2018. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az utolsónak köszi a választ ❤️

És igen olyan polora gondoltam

2018. szept. 21. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!