Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tartsam meg a külső...

Hogyan tartsam meg a külső szárat rendesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég váltottam lovardát és az első alkalom után az új helyen rájöttem hogy az elmúlt 2évben csak kb fent maradni tanultam meg a lovon.. (se alakzatokat nem csináltunk, nem tartottuk meg a ló fejét, nem a külső szárral irányítottunk stb.) Viszont most már megyegetnem az új dolgok a külső szár megtartáson kiskörön kívül. Mert ha megtartom akkor értelem szerűen (vegyük hogy bal kézen vagyok) jobbra megy. Igazából azzal se vagyok tisztában hogy mi a célja annak, de valószínűsítem, higy nem az hogy kimenjen jobbra. Kérlek a válaszokat úgy írjátok hogy tényleg semmit nem tudok erről, kezdő vagyok ebben a témában és az utálós/rosszaktól kímeljetek. Persze az építő jellegű válaszokat szívesen fogadom.
2018. szept. 30. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Van itt sok dolog, aminek magad is utána tudsz nézni, mint pl a patanyomfigurák, illetve vannak nagyon jó írások is segítségekről. Tehát az elméletének utána tudsz olvasni.

Illetve van ott egy oktató/edző is veled a pályán. Nem szégyen azt mondani, hogy Julis én erről még nem tudtam, kérlek magyarázd el, hogy van ez.

2018. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod, hogy mit jelent megtartani a szárat. Megtartani, és nem húzni, tépni, rángatni a száját. Megtartani. Ha jól csinálod, a csizmasegítség is ott van, akkor eszébe sem jut majd jobbra menni.
2018. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként azért kell megtartani, (MINDIG, NEM CSAK KÖRÖN!) hogy támaszkodjon, száron legyen. Te is érzed majd, mikor ez megtörténik, és adja a fejét, a zablán keresztül beletámaszkodik a kezedbe. Érzed majd, hogy te tartod a fejét.
2018. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!