Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Normális, hogy a külső boka...

Normális, hogy a külső boka rándulása után a belső bokám kezdett fájni és dagadni, és 2,5 hónappal a baleset után hiába tudom fájdalom nélkül rendesen mozgatni, ennek ellenére még mindig nem tudok normálisan menni, picit bicegek?

Figyelt kérdés

Május elején történt egy rossz ugrás, talpélemre érkeztem, a külső bokám bedagadt, de nem vérzett be. Kaptam bokarögzítőt, majd június végén, amikor már majdnem levehettem a rögzítőt, elkezdett fájni a belső bokám alatti rész. Rögzítővel nem is bírtam, le kellett vennem, de akkor már amúgy is pár nap kellett, hogy levehessem. Ezután még mindig bicegtem kissé, és a lépcső lefele nem ment. Azóta pihentetem ahogy tudom, néha jobb, néha rosszabb, nyilalgat, égő érzetem van, és be is van dagadva. A külső rész viszont tökéletesen meggyógyult.

Az orvosom 1 hét múlva lesz, vissza fogok majd menni, addig is kíváncsi vagyok, hogy mi lehet ez, miért ilyen lassú a gyógyulás, van-e összefüggés a külső boka sérülése és e között. Volt-e már valakinek külső boka sérülés után hasonló tünete?


2018. aug. 1. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Könnyen meglehet, ha az előző sérülés nem volt elegendően meggyógyulva.
2018. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!