Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen a kapcsolat a lovatok...

Milyen a kapcsolat a lovatok és a családtagjaitok között?

Figyelt kérdés
Anyukám pl nagyon szereti a lovam, de nem mer rá felülmi, nővérem néha felszokott ülni rá. Nekek milyen kapcsolat van a lovatok és családtagjaitok között?
2018. okt. 4. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Szia :)

Nekem anyukám az elején tartott tőlük, aztán magától elkezdett közeledni feléjük, amikor már saját lovaink voltak (felül rájuk, pucolja és futószárazza őket - segítséggel persze).

Apukámnak kiskorában voltak lovaik, így ő ért is hozzájuk és szereti is őket.

Húgom is odavan értük.

A nagyszüleim közül a papám szereti őket, de inkább csak nézegetni. A mamám nem igazán van oda értük, de ő amúgy sem az az “állatos fajta”.

2018. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Nincs olyan családtagom, aki rendszeresen látná a lovamat. A vele kapcsolatos munkákat én végzem, és természetesen nem hagyom, hogy kezdők csak úgy ráüljenek.
2018. okt. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem pont, hogy mamám szereti nézegetni :D havonta legalabb egyszer kijon es nezegeti a lovat a legelobe vagy ahogy lovagolok :)) nem értem mi az, hog nem hagynád, hogy hozzá nem értő rá üljön? Mi baja lesz a lovasnak attol, ha ráül 10percre és vezeted a karámba 2-3kört?
2018. okt. 7. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Teljesen tönkremegy, eltompul, megkeményedik a szája, beesik a háta, nem lesz hajlandó a segítségekre rendesen reagálni stb.
2018. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy minden nap ultesd fel oszt’ cso. Hanem, h nem lesz baja, ha egyszer-egyszer vezetsz rajta valakit 3kör erejéig
2018. okt. 8. 20:22
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
De, én meg azt mondom, hogy nem fogok az élesre belovagolt lovamon senkit sem vezetgetni..
2018. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

#6


Nem rak be egy erős zablát a ló szájába, hogy "nesze, ezt rángassad, és maradj rajta" és egy csillagos sarkantyút a lovasra.


Egyszerűen felül rá valaki (tulajdonképpen csak egy zsák krumpli a ló szemszögéből) aki - irányítás szempontjából - hozzá se nyúl a lóhoz, csak csücsül rajta és élvezi a helyzetet :)


A Kérdező pedig vezeti a lovat, ő irányít mindent.

2019. ápr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Igen, tökéletesen körbeírtad a problémámat.
2019. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anyukám, apukám, barátnőm(akinek szintén van lova), mamáim, papáim. Mindenki szereti a lovakat de csak nézegetni. A barátnőm O nyilván nem. Apukám járt lovaglásra de abbahagyta. Anyukám kb egyszer ült lovon. Én is vezettem, de inkább az edzom
2021. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!