Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Versenyen kap valamit?

Versenyen kap valamit?

Figyelt kérdés

Akinek megvan a rajtengedély vizsgája és amatőr szinten versenyzik az mennyi pénzt kap/kap egyáltalán?

Köszi a valaszt


2018. nov. 6. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában a szervezők adnak egy szalagot, jobb esetben kupát vagy valamit, amit sikerül kisírniuk egy szponzortól.. Zacskó keksz, lótáp, kefe, nagyobb versenyen egy takaró vagy boxfüggöny.. Pénzt nem szeretnek adni.
2018. nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ennyiért nem nagyon éri meg
2018. nov. 6. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag, ha nem vagy profi versenyző (akik egyébként nem a díjakból, hanem főleg a szponzori mindenféléből élnek meg mások edzéséből, lóeladásból, stb), nem. Tapasztalat, vizsgarutin, szép emlékek, fejlődés, hogy magadnál jobb legyél (illetve magatoknál jobbak legyetek).
2018. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itthon ebbe csak pénzt rakni lehet, ha csak a pénzért csinálnád bele se kezdj.
2018. nov. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 6 éve versenyzem, sokszor voltam az első 6 helyezett között.

Életemben egyetlen egyszer nyertem kemény 50000 Ft-nak az egy harmadát, az utánpótlás OB Csapatbajnokságán. Másodikak lettünk, de mivel hárman voltunk a csapatban, így a nyereményt is 3 felé kellett osztanunk.

Ekkor még ifi voltam, így hiába lettem az egyéni bajnokságban is második, ott csak könyvet kaptam. Ifik nem nyernek pénzt, max csapatban.

De a felnőttek is általában csak az OB-n vagy utánpótlás OB-n elért 1-3 helyezésért kapnak pénzt, vagy esetleg még pár nagyobb versenyen, ilyen 10000től 50000ig terjedő összegben. És ha belegondolsz, hogy egy éveben csak egy országos bajnokság van, akkor az úgy nem sok nyeremény még akkor sem ha megnyered..

2018. nov. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!