Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Én nekem való ló vagy nem?

Én nekem való ló vagy nem?

Figyelt kérdés

6 éve lovaglok. Mind a 3 járómod nagyon jól megy 100-120cm szoktunk ugrani. Mindig én kapom a rosz lovakat, hogy neveljem meg. Ha leesek mindig visza ülök.

Eleinte bértartásba tartanám, utána meg talán itthon (9000négyzetméter területe lenne, és egy kis setit biztos venénk mellé) terpre rendszeresen járok heti 2-3 alkalommal megyek.

Ha valmit még írjak le irjatok



2018. nov. 8. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján való lehet. De mi az a seti?
2018. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
shetlandi pónit értem a seti alatt.
2018. nov. 8. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Legalább heti 5-6x meg tudnád oldani a mozgatását?

Ha igen, és tényleg jól lovagolsz, nem csak ‘ ki ha én nem-e’ játszol, akkor való.

Viszont nagyon időigényes, szinte ebbe kell, hogy éljen az ember.

2018. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Napi min. 1-2 órám lenne lovagolni és 1 óra kiganyézni és megetetni de inkább röbb hétvégén meg egész nap.
2018. nov. 9. 17:08
 5/8 G. M. ***** válasza:
49%
Hát a napi 3óra, szerintem édeskevés, főleg ha nincs állandó felügyelete, hisz' kitudja mikor történik valami baj.
2018. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3 óra kevés. What
2018. nov. 10. 17:16
 7/8 G. M. ***** válasza:
Úgyértem etetni,itatni, a karámját rendbe szedni (itt nem csak a ganézást értem), stb, szerintem nem elég 3 óra. Amúgy ha otthon tartod pályátok lesz? Meg beálló, esetleg box, ha az orvos azt mondja, hogy boxba kell lennie. Gondolj ilyenekre is. Az otthon tartás nagyon bonyolult, főleg ha nincs állandó felügyelete.
2018. nov. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lenne bixa és beálój is. Lenne egy 1000négyzetméteres pályánk
2018. nov. 30. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!