Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem hülyeség 17 éves lovat...

Nem hülyeség 17 éves lovat venni versenyzésre?

Figyelt kérdés

Egy fiú a lovardánkban kapott egy jó állapotban lévő, élénk, jól izmolt lovat. Magyar sportló azt hiszem. 110-et ugrik.

Szerintem viszont így is hülyeség, főleg, hogy a ló eddig aktívan versenyzett. Nem fog lesántulni?

Persze semmi közöm hozzá, nem akarok minden lében kanál lenni, csak én is lóvásárlás előtt állok. Szerintetek?


2018. dec. 26. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem vettem volna meg.
2018. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a fiú most kezdi akkor szerintem jó ötlet, mert sokat tanulhat egy tapasztalt lótól. Plusz pont, hogy nem zsákbamacsak, biztos jól fog teljesíteni ebben a magasságban.

Ha esetleg később magasabb pályán akar versenyezni akkor pont jó lesz kezdésnek ez a ló, majd 1-2 év múlva vesz egy másikat (akár fiatalabbat) a mostani ló pedig nyugdíjas társlóként él tovább.

Ráadásul ha jó az egészségügyi állapota akkor nem fog csettintésre lesántulni. Valamelyik ló a huszas éveiben is aktívan versenyzik.

2018. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen korban a legtapasztaltabbak az ugrólovak és még szépen lehet őket használni. Kezdőknek mindig 15-17 év közötti ugrólovat ajánlanak mert ők már tapasztaltak és tudják a dolgukat lovas nélkül is szinte és így a lovas nagyon sokat tanulhat a lótól.

Szerintem a legjobb választás.

2018. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!