Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rángatja a fejét lovaglás...

Rángatja a fejét lovaglás közben. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

csináljak?

A lovarda, ahova járok van egy ló, aki mindig rángatja a fejét, amikor rajta ülök. Az óra felénél szokta elkezdeni körülbelül. Gondoltam, hogy lehet nagyon rövid szárat fogok, ezért engedtem neki és már elég rendesen lógott, de még mindig rángatta a fejét. Volt, amikor hagytam kicsúszni a szárakat a kezemből kicsit, majd újra összeszedtem és már próbáltam, úgyis, hogy megtartottam. Összeköthető ez azzal, hogy a ló az egyik szemére nem lát? De mindig csak előre meg lefele húzza a fejét.



2019. jan. 13. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a szeme, hanem az agya... Tudniillik az óra felénél unja el magát...Edző mit javasolt? Mert egy unatkozó, rossz szokású iskolalovat neki kéne rendeznie..
2019. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az edzőnek kéne ilyenkor szólni és neki kell kijavítani, ha valamit rosszul csinálsz. 1000 oka lehet, látatlanba nem igazán tudunk segíteni.
2019. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek. Akkor beszélek az oktatómmal.
2019. jan. 14. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Azért rángatja a felét, mert unja az agyát. Nem szabad neki engedni, ha mindenki enged (ami valószínűleg meg is történik) akkor csak tovább fogja csinálni, és nem fog engedelmeskedni. Rövidebb szárral könnyebb irányítani amúgy is, ne engedd, hogy hosszabb szárat követeljen. Egy idő után megunja és úgy tartja majd a fejét
2019. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 14. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!