Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinek mi a tapasztalata a...

Bea52 kérdése:

Kinek mi a tapasztalata a REV-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kerdesem, hogy kinek mi a tapasztalata a rajtengedely vizsgaval (dijugratasbol) kapcsolatban? Mennyibe kerul, meddig kell hogy edzot fizess, meddig tart a felkeszules, mennyibe kerul az, hogy versenyezhess...stb. (Patkolni kell-e a lovat ra...)

Az ertelmes valaszokat elore is koszonom! :D


2019. jan. 18. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Amennyi idő alatt ezt a sok kérdést kiírod, megkérdezhetnél egy edzőt is, vagy mondjuk megkereshetnéd magad a választ ;)
2019. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves elso valaszolo! Honnan tudod, hogy en nem keresem meg a valaszt? Azt te nem tudod. Attol meg hogy ugy kb tudom, nem azt jelenti hogy biztosnak kell lennem benne, ezert irom ki ide is. Tiltja esetleg valami hogy kiirjam a kerdesem?! Nemhiszem. Masreszt meg tudod hogy nekem van-e egyaltalan edzom? Gondolom nemtudhatod sehonnan. Ugyhogy nem kell ilyen valaszt irnod, mert nem segitesz vele senkinek, es te is pazarlod az idodet. Ertelmes valaszokat kertem, nem pedig olyat, ami azt mondja el hogy miket nemtudok megkerdezni a nem letezo edzomtol, vagy azt amit mar megkerestem, de biztos akarok lenni benne. :)
2019. jan. 19. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:

A díjak fenn van a hivatalos honlapon illetve indul egy új oldal rajtengedely.hu néven.

Edző nélkül sajnos nem tudsz menni mivel ez a feltétel. De az se mindegy mivel regisztrált edzőnek kell lennie.

Ha van lovad akkor nem kell bérelned vagy osztozkodni rajta.

Utiköltség a helyre + box dij.

Patkót nem muszály de te érzed hogy csúszik e vagy sem. Ha egészséges a pata nem tennék rá. Első évbe ugyis max 105 cmig mehetsz addig ugyis megtapasztalod.

2019. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt masodik valaszolo!!:D
2019. jan. 19. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!