Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan akinek van tapasztal...

Van olyan akinek van tapasztalata több napos lovastúrával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Érdekelne milyen mértékű lovastudás kell hozzá stb. Előre is köszi!

2017. júl. 1. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
3 jármódban biztos ülés, tudd irányítani a lovat, kisebb akadályokat tudj átugratni.
2017. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te már voltál hasonló túrán? És ahol azt írják hogy nem szükséges különösebb lovastudás az tényleg hihető?
2017. júl. 1. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Lovas tudás nélkül én nem mennek el több napra egy lóval. Mit csinálsz ha elrohan vagy akármi más történik
2017. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én 6 éve lovagolok minden jármódban, most készülünk az első versenyemre. A családtagjaimmal szeretnék menni vagyis inkább az apukámmal. Ült már lovon lépésben ügetésben irányította futószáron vágtázott de fél hogy elfelejtett mindent ezért kérdesztem. De köszi a válaszokat! Léci olyan válaszokat még amiben tapasztalat van

Köszi!

2017. júl. 1. 19:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy a túra előtt menjen el veled néhányszor lovagolni, ha lehet terepre is meg bent is újra átvenni a dolgokat. És ha lehetőség van rá azon a lovon amelyikkel menne. Tapasztalatom ugyan nincs, de ez így reális ahogy leírtam. Ha vissza rágózodik és megcsinálja bent meg terepen a vágtat és mindent rendesen nen lehet gond. Remelem segítettem 2es voltam
2017. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ment a zöld
2017. júl. 1. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Különösebb lovastudás: Nem kell kézen állni a lovon
2017. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig olyan helyet kell választani, ahol értenek a lovakhoz, és nyugisak a lovak, tehát nem ugranak meg mindentől. Nyilván elmagyarázzák a lovaglás alapjait, akkor is, ha apszolute nem tudsz lovagolni, de pont emiatt kell nyugodt ló, hogy ha nem tudod teljesen irányítani, akkor se ragadjon el pl vágtában. De azért kellene a három jármódban való biztos ülés, magabiztosság, és ilyesmik.
2017. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!