Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan kell ezeket lovagolni?

Hogyan kell ezeket lovagolni?

Figyelt kérdés

Vállat be-ki

Farat be-ki

Körön szűkítés

Honnan tudom hogy jó lesz?


Ha tükörrel szembe lovaglom combra való engedést tudom hogy az első lábaknak kereszteznie kell egymást illetve hajlításba van és továbbra is támaszkodik.


Azért nem az edzőm kérdezem meg mert aki volt elment és aki most van a loviba kérdeztem és az volt a válasza van ilyen? Szóval igy megpróbálom egyedül amig nem találok egy másik jó edzőt.



2019. febr. 1. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az gáz, ha az "edző" ilyet nem tud. Azt javaslom, ha tudsz angolul keress youtubeon videókat, pl Dressage mastery sorozat jó. Szemléletes és jól magyaráznak.
2019. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudok angolul de meg nézem. Elméletben megy hogy minek kéne történnie csak azt nem tudom hogy kell végre hajtani. Szétnézek a videók között. :)
2019. febr. 1. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ha van lehetőséged és a közelben tartanak díjlovas edzőtábort, vagy saját költségedre pár alkalomra hívsz egy díjlovasezdőt nagyon sokat lehet fejlődni. Konkrétan 1 alkalom után érezni a különbséget és nagyon sokáig tudsz belőle táplálkozni.
2019. febr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!