Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van itt olyan, aki menesgazda...

Van itt olyan, aki menesgazda képzésen tanult?

Figyelt kérdés

Ha igen, legyszi írna róla egy kicsit, hogy milyen volt, hol tanult, mit tud vele jelenleg kezdeni

Köszi :)



2019. febr. 10. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár más agrár szalon tanultam, de elmondhatom, hogy a ménesgazda ismerőseim közül elég sokan átmentek utána más szakra, mert rájöttek hogy kevés. Szerintem akkor éri meg, ha van biztos munkahelyed, pl ismerősnél, saját családodnál.

Ismerek olyat, aki minimálbér alatt pucolássza más lovát estig.

2019. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy hol tanulja ezt aki ezt tanulja közületek?
2019. febr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pannon Egyetem, Georgikon
2019. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 több helyen is van ilyen képzés az országban :)
2019. febr. 10. 17:58
 5/5 anonim válasza:
Én a Georgikonon végeztem el. Sok mindent nem tudsz sajnos kezdeni vele. Nem azért, mert haszontalan szak, nagyon sokat lehet tanulni, de utána egyszerűen nem vesznek vele komolyan, max. lovásznak vesznek fel. Annak viszont felvesznek ménesgazda papír nélkül is.. Tehát ha akarsz tanulni a lovakról, lótenyésztésről, akkor én mindenképpen ajánlom, de arra ne számíts, hogy utána el tudsz helyezkedni vele. Magyarországon sajnos nincs igény a minőségi lovasoktatásra és lókiképzésre.
2019. ápr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!