Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csajok! Kengyel nélkül hogy...

Csajok! Kengyel nélkül hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Igazából annyi hogy bokasüllyedésem van és így kénytelen leszek hosszabb távon kengyel nélkül lovagolni. Viszont lovaglás után éreztem hogy odalenn nincs minden rendjén. Haza értem és elmentem pisilni Na azt hittem ott halok meg. Nagyon fájt a pisilés és fürdés közben a víz és az érintés is. Nem lenne kellemes ha minden lovaglás után ez lenne. Valaki tudna valamit ajánlani? Vagy majd megedződöm?


Ui: az edzőm szerint nagyon jó zárt ülésem volt mindegyik jármódban tehát nem lehet gond hogy nagyon csúszkálok, csak a kellő mozgásom volt meg a nyeregben


2019. márc. 7. 20:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

nem tudom valamit nagyon rosszul csinálhatok de akkor következő edzésen próbálok valamit máshogy csinálni. Majd csak rájövök. Bár nem értem. Mindent ugyan ugy csinálok mint kengyelben.

Szőrén is szokott ilyen problémám lenni de akkor mindig azt hittem hogy azért mert csontos a ló. Ezek szerint nem.

Max. anyumat megkérem videózzon le és megkérdezek valakit privátban mit nem csinálok szerintük jól. Az edzőm szerint jó volt az ülésem. Nem tudom igazából. Tudom hogy kényesebb vagyok odalenn de azért nem kéne ennyire szerintem. Vagy nem tudom. Igazából a szeméremajkaim fájnak. Vagy jobban mondva húzódnak vagy nem is tudom. Csak a lényeg hogy nagyon kellemetlen. De majd jövőhéten kiderül.

2019. márc. 8. 20:19
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz bicajos nadrágot, esetleg egy kontinencia-betét? Valamit párnáz az is, meg jobban megvéd, mint a sima bugyi-nadrág kombó... De a videó nem rossz ötlet egyébként, lehet, hogy az edződ látja rosszul, és valamit nem jól csinálsz.
2019. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!