Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovam múlt hét hétfőre volt...

A lovam múlt hét hétfőre volt kiirva, hogy ellik. Tegnap volt egy hete hogy meg kellett volna ellenie, az orvos azt mondta, hogy 1hét még éppen belefér. Lent folytatom?

Figyelt kérdés
De most egy 10perce vettük észre, hogy gennyes véres folyadék folyik a vaginájból. Ez lehet egy jel? Vagy esetleg mennyi az esélye hogy ma éjszaka érkezik a csikó?

2019. márc. 12. 19:52
 1/7 anonim válasza:
87%
Szerintem maradj(atok) mellette és figyeljétek a jeleket, ugyanis szerintem meglesznek a kiscsikók :)
2019. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
A lónak nincs vaginája. Pérája van.
2019. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1 válaszadó nagyon köszönöm! :)

2 válaszadó, őszintén ezzel a válasszal nem tudom mi célod volt mert nem ez volt a kerdes.

2019. márc. 12. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Hívd fel az orvost és kérdezd meg hogy mi legyen. Szúrkolok :)
2019. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Az volt a célja, hogy kijavítsa a pontatlanságod, esetleg tanulj valami újat.
2019. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg genny (büdös), akkor baj van, azonnal állatorvos.

Ha nem genny, akkor egyszerűen elkezdett elleni.

2019. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért felhívnám a dokit. Amúgy vannak jelek, nagyon megereszkedik a hasa, a tőgyén viaszos réteg alakul ki, esetleg pár csepp tej is megjelenik. A ló nyugtalan, elkezd izzadni, látszik a szemén, ha fájdalmai vannak. Inkább maradjon vele otthon valaki a napokban, mert ha baj van, akkor könnyen oda lehet a csikó és a kanca is.
2019. márc. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!